by  in Bez kategorii, Ogłoszenia - Wieliczka, Ogłoszenia - Zabierzów, Wydarzenia

WRACAMY DO „ NORMALNOŚCI”

Szanowni Państwo wychodzimy do Państwa z kolejną propozycją tym razem zajęć w małych grupach.

Nasza platforma online już działa pełna parą, mamy nadzieję iż Państw pociechy miło spędzają z nami czas w domowym zaciszu.  Wiadomo jednak, że nic nie zastąpi zajęć na żywo, stąd też aby uzupełnić zajęcia na platformie, dodatkowo proponujemy  zajęcia online na żywo z wybranym instruktorem w trakcie, których nie tylko uczniowie będą widzieć nas, ale i my będziemy mogli korygować ewentualne błędy 🙂

zajęcia będą odbywać przy pomocy programu Zoom (który w wersji dla nas wystarczającej jest programem bezpłatnym. Trzeba go jedynie pobrać, najlepiej na komputer, z którego korzystają dzieci)

Wychodzimy wiec do Państwa z 3 różnymi propozycjami

1. Zapraszamy do dalszego korzystania z platformy
2. Proponujemy zajęcia na żywo z wybranym instruktorem w małych grupach
3. Można połączyć obie te formy. Na platformie będziemy umieszczać również choreografie z zajęć online do dalszego doskonalenia w dogodnym czasie.

 

Poniżej w linku przesyłamy harmonogram zajęć i cennik.

Jeśli z danej grupy zgłosi się 6 uczniów grupa rusza. Z racji na bardzo ograniczoną liczbę miejsc na zajęciach, o dostaniu się do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia można przesyłać drogą mailową lub telefoniczną. W zgłoszeniu do danej grupy proszę podać wybrany dzień tygodnia, instruktora i przedział wiekowy.

 

Korzystając z okazji chcieliśmy bardzo podziękować za zaangażowanie i udział w zajęciach na platformie.  My ze swojej strony staramy się robić co możemy i dziękujemy, że mimo tak trudnej sytuacji wielu z Państwa jest z nami.

Serdecznie pozdrawiamy z nadzieją na szybkie spotkanie cały zespół Frygi Drygi

CENNIK ZAJĘĆ W MAŁYCH GRUPACH

Zajęcia 1x w tygodniu 60 zł  miesięcznie (4 spotkania) + platforma 90 zł

*dzieci 5-6 lat ze względu na krótsze zajęcia 50zł miesięcznie (4 spotkania)+platforma 80zł

Zajęcia 2x w tygodniu 90 zł miesięcznie (8 spotkań) + platforma 120zł

 Cena samej platformy z dostępem do wszystkich zajęć na kolejny miesiąc pozostaje bez zmian 40 zł

Możecie Państwo wybrać pakiet bez lub z platformą, na platformie dostępne są różne style taneczne dla każdej grupy wiekowej i coraz większy zasób lekcji, ale jej wykupienie nie jest konieczne do podjęcia zajęć na żywo

Dla osób posiadających karnety półroczne, jeśli uzbiera się grupa, zajęcia będą dostępne w ramach realizacji karnetu. Zależnie od rodzaju karnetu będzie przypadać określona ilość zajęć. 

Jest też możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne lub w 2 osobowych grupach. Cena i dzień będzie ustalony indywidualnie zależnie od wyboru instruktora.

iwo.kusWRACAMY DO „ NORMALNOŚCI”