by  in Bez kategorii

NOWOROCZNY POKAZ SZKOŁY TAŃCA FRYGI DRYGI ZABIERZÓW UWAGA ZMIANA MIEJSCA POKAZU!!!

Mikołajkowy Pokaz Szkoły Tańca Frygi Drygi ZABIERZÓW 09.01.2022 r.

UWAGA ZMIANA MIEJSCA POKAZU!!!

Adres: SALA GIMNASTYCZNA, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZABIERZOWIE UL. SZKOLNA 50

 

Wiadomości organizacyjne:

1Z racji panującej sytuacji epidemicznej, postanowiliśmy zorganizować pokaz w ten sposób, aby był dla dzieci i Państwa zarówno przyjemnością jak i bezpiecznym miejscem spotkania. Dlatego też bardzo prosimy o zaznajomienie się z naszymi wskazówkami oraz ich przestrzeganie w czasie niedzielnego spotkania.

 

W związku z wieloma pytaniami informujemy, że dziecku może towarzyszyć  jeden opiekun. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, a dzieci będą się nawzajem oglądać, więc zajmą połowę miejsc na widowni. Limity przez nas ustalone, nie są zależne od Państwa szczepień.  Oczywiście, jeśli to możliwe prosimy o przyjście osobę zaszczepioną. Będziemy wdzięczni za okazanie certyfikatu szczepień, jego brak zmusza nas do wpisania Państwa na pulę niezaszczepionych, która jest ograniczona, jednak podział grup przygotowaliśmy w ten sposób, aby każdy rodzic mógł towarzyszyć swojemu dziecku.

  1. Prosimy o punktualne przybycie, nie wcześniej niż na wyznaczone godziny, gdyż poprzednia grupa musi zdążyć opuścić budynek. ( godziny otrzymacie Państwo po świętach. Salę gimnastyczną mamy dostępną w godzinach od 14.30 do 18.30 – w tym czasie odbędą się 3 bloki). Zależy nam, aby kontakt ograniczyć do minimum, dlatego też prosimy o nie gromadzenie się w hallu Szkoły.
  2. Zachęcamy do nagrywania pokazu, aby móc pokazać,  w gronie rodzinnym, efekty dotychczasowej pracy. Udostępnimy również nagrania przez nas wykonane.
  3. Na terenie Szkoły, prosimy o przestrzeganie obostrzeń epidemicznych tj. Zakładanie maseczek.
  4. W przyszłym tygodniu otrzymacie Państwo tabele zawierające podział na grupy, godzinę prób oraz występów, a także informacje dotyczące stroju obowiązującego na pokazie oraz wymaganej fryzury.

Będziemy wdzięczni za życzliwość i współpracę, wymarzyliśmy to sobie inaczej, ale sytuacja, w jaki jesteśmy zmusza nas do takich ograniczeń. Mamy nadzieję, że dla dzieci będą to piękne chwile, bo to one są w tym wszystkim najważniejsze

 

iwo.kusNOWOROCZNY POKAZ SZKOŁY TAŃCA FRYGI DRYGI ZABIERZÓW UWAGA ZMIANA MIEJSCA POKAZU!!!