by  in Bez kategorii

Działania w trakcie epidemii

Kochani jesteśmy bardzo wzruszeni i wdzięczni za wasze wsparcie i miłe słowa, które cały czas do nas docierają, w tym niezwykle trudnym okresie. Jak wiecie nie możemy prowadzić naszej działalności, a najważniejsze dla nas jest abyście nie zapomnieli o swojej pasji i dalej rozwijali się tanecznie. Stad też od początku epidemii udostępniamy bezpłatnie nasze zajęcia online na żywo. Wygląda jednak na to, że okres izolacji się przedłuży, dlatego proponujemy dodatkową formę zajęć w dostosowanych do waszego poziomu grupach zamkniętych. Lekcje te będą dostępne na przygotowywanej przez nas specjalnej platformie. Zajęcia dla osób posiadających karnety udostępniane będą w ramach tych karnetów, opłata dla pozostałych uczestników będzie wynosiła 40 zł miesięcznie. Działania te choć w pewnym stopniu pozwoli nam i naszym instruktorom przetrwać do momentu powrotu do normalności.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby zainteresowane. Tęsknimy za wami i mamy nadzieje, że szybo się spotkamy na żywo.  Na ten moment, nie ruszajcie się z domu, a zamiast tego ruszajcie się w domu  🙂

Wszelkie kwestie finansowe będziemy wyjaśniać w przyszłości, tak żeby nam udało się przetrwać a Państwo żebyście mieli poczucie sprawiedliwości.

W kwestii obozów serdecznie zapraszamy do zapisów mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na oba turnusy. Oczywiście jeśli z powodu epidemii obozy nie będą mogły się odbyć zwrócimy Państwu pieniążki.

iwo.kusDziałania w trakcie epidemii